בניית אתרים

סוג האתר

לפני שמתחילים את תהליך בניית האתר,
חשוב להבין איזה סוג אתר נכון לעסק שלכם על מנת שבאמת ישרת את המטרות שאתם רוצים להשיג. 

בואו נדבר על שלושת סוגי האתרים הנפוצים ביותר:

הסוג הראשון והפשוט ביותר הוא דף נחיתה או באנגלית Landing Page, שהוא בעצם דף אינטרנט יחיד בעל מטרה אחת עיקרית (רכישה / השארת פרטים וכו'..). היתרון המרכזי בדף נחיתה הוא המיקוד שלו, באמצעות דף נחיתה נוכל לייצר יותר המרות. לרוב, דף נחיתה יהיה שלב בתוך המשפך השיווקי שלכם בו הלקוח הופך ממצב של חוסר מודעות לגבי העסק שלכם לליד חם ופוטנציאלי שהצלחתם לרכוש את נאמנותו והוא כבר יצר אינטראקציה עם העסק שלכם, מה שאומר שהוא בשל יותר לבצע את הפעולה לה אתם מייחלים (השארת פרטים, רכישה וכו'…). 

הסוג השני הוא אתר תדמית – אשר משמש ככרטיס ביקור מעמיק ומפורט של העסק שלכם. לרוב אתרי תדמית יספרו על העסק שלכם, על השירותים שאתם מציעים ויעזרו לכם לצבור יותר הכרה בקרב הקהל הפוטנציאלי שלכם. האתר שאתם נמצאים בו ממש עכשיו, הוא אתר מהסוג הזה.

הסוג השלישי הוא אתר איקומרס (E-coomerce), בעצם חנות אינטרנטית אשר ניתן לבצע בה רכישה של מוצרים / שירותים שאתם מציעים. 

משמעות האתר

בעידן הנוכחי, עסק שלא קיים בדיגיטל – לא קיים כלל.
דמיינו את זה רגע, לקוח פוטנציאלי שלכם מעוניין בשירות מסוים, הוא נכנס למנוע החיפוש (גוגל וכו'), מקליד את המילים הרלוונטיות ומקבל מאות תוצאות, אך העסק שלכם הוא לא אחת מהן. מה שאומר שהלקוח לא ידע על קיומו של העסק שלכם, על השירותים והמוצרים שאתם מציעים. 

אתר בעידן הנוכחי הוא לא המלצה, אלא חובה.
ואם כבר בונים אתר – אז חשוב לוודא שבונים אותו בצורה נכונה ומדויקת, כזה שמותאם בדיוק עבור קהל היעד שלכם, מאפיין את מסע הלקוח הפוטנציאלי, בעל חווית משתמש נעימה שתואם את המטרות שאתם רוצים להשיג. יש לאתר כל כך הרבה יתרונות והבולטת מהן – יכולה להיות לכם אשכרה חנות מבלי לשלם דמי שכירות, ארנונה וכו', הוא יכול לחסוך לכם זמן ואנרגיה שתשקיעו בשיחות מכירה ויעזור לכם לצבור הכרה בקלות רבה יותר. אנחנו ב- Match יודעים לבנות אתרים בצורה מקצועית ומדויקת, שתעזור לכם להפיק ממנו את המירב. בנינו עשרות אתרים למגוון חברות בארץ ובעולם ונשמח גם להגשים את החלום שלכם.

דוגמאות לאתרים ודפי נחיתה שבנינו

תהליך בניית האתר

תכנון האתר
באמצעות שאלון מדויק, נבין מה המטרות והצורך שלכם מהאתר, מי הוא קהל היעד הרלוונטי כדי שנוכל לבנות את האתר בצורה שתתאים למה שאתם רוצים להשיג מהגולשים.
1
עיצוב ואפיון חווית משתמש UX/UI
בשלב זה נבנה סקיצת אב טיפוס של האתר שלכם. נתכנן כל עמוד מבחינת היררכיה, תוכן, צבעים, כפתורים.
2
סקיצה
ניפגש להצגת הסקיצה של האתר שלכם, תראו כיצד הוא ייראה עוד לפני שאנחנו בונים אותו, כדי שנוכל לעבור ביחד איתכם על תיקונים במידת הצורך, לפני שנתקדם לשלב הבא.
4
דומיין ושרת אחסון
לאחר אישור הסקיצה הסופית, כדי שהאתר יעלה לאינטרנט, אנחנו צריכים לרכוש דומיין ושרת אחסון. כמובן שנסייע לכם ברכישתם.
5
בניית אתר בפועל
בניית האתר בפועל - על אמת בהתאם לסקיצה שאושרה על ידכם בכדי שתקבלו בדיוק מה שסיכמנו
6
טסטים ואופטימזציה
נבצע טסטים לאיתור תקלות ונטפל בהן. נייצר אוטומציות במידת הצורך כדי שחווית המשתמש תהיה נעימה ובכדי להקל עליכם כמה שניתן ע"י תהליכים אוטומטיים.
7

רוצים אתר מקצועי?

צרו איתנו קשר!

IT'S A 
MATCH
כלי נגישות

Powered by - Wemake